Loading
MileSplit Rhode Island
Upgrade
Results
Meet Results
Live Results
Rankings
COROS MileSplit50
XC Lists
Indoor Lists
Outdoor Lists
Virtual Meets
XC Team Scores
Compare Athletes
Calendar
Athletes
Teams
Coverage
Photos
Videos
Articles Archive
College Commitments
Training
Registration
About
Setup Meet
FAQ/Help
More
Bibs
Timing Companies
Conversion Calculator
RaceTab
MileSplit Network
Upgrade
Follow Us
Search
Login
Not logged in
Login
Sign Up
Ponaganset Covered Bridge Classic 2022
Oct 8, 2022
Ponaganset High School CC Course
North Scituate, RI
Hosted by
Ponaganset High School
Timing/Results
In Stride Timing
Official Meet Website
View Live Results
Registration Closed - View Your Entries
Meet History
Venue Records
High School Boys
High School Girls
Home
Results
Articles
Teams
Entries
East Lyme High School Results
Sort
Name
Event
Girls
Athlete
Place
Results
5000 Meter Run
20:37.80
SB
Kennedy Holsapple
35th
Girls Race 1
21:02.00
SB
Aranza Torres
42nd
Girls Race 1
21:09.90
SB
Kayleigh Jensen
49th
Girls Race 1
21:49.50
SB
Izzy Paggioli
68th
Girls Race 1
22:08.10
SB
Ava Mauri
76th
Girls Race 1
22:18.20
SB
Hannah Bergeron
82nd
Girls Race 1
23:37.60
SB
Maya D'Aquila
98th
Girls Race 1
24:21.60
SB
Alexandra Carlson
40th
Girls Race 2
24:27.80
SB
Emily Macklin
44th
Girls Race 2
24:44.60
SB
Eve Slemp
48th
Girls Race 2
26:14.00
SB
Jillian Arnold
70th
Girls Race 2
26:16.50
SB
Emma Treptow
72nd
Girls Race 2
27:40.40
SB
Leah Bergeron
83rd
Girls Race 2
28:28.70
SB
Sara Tamura
89th
Girls Race 2
29:57.00
SB
Veronica Castro
100th
Girls Race 2
Boys
Athlete
Place
Results
5000 Meter Run
16:16.30
SB
Brendan Fant
11th
Boys Race 1
16:32.40
SB
Sean McCauley
15th
Boys Race 1
17:15.00
SB
Nathan Bergman
36th
Boys Race 1
17:30.00
SB
Matthew Carrier
43rd
Boys Race 1
17:47.30
SB
Jilali Benjdid
57th
Boys Race 1
18:12.90
Kai Ritz
74th
Boys Race 1
18:19.80
Theodore Bergman
77th
Boys Race 1
18:35.20
SB
Dylan Johnson
5th
Boys Race 2
18:38.80
Maddox Grillo-Smith
7th
Boys Race 2
18:42.70
SB
Mason Hintze
11th
Boys Race 2
18:46.80
SB
Jack Jensen
13th
Boys Race 2
18:53.70
Andrew Carrier
17th
Boys Race 2
19:08.00
SB
Beck Schultz
28th
Boys Race 2
19:14.30
SB
Gavin Fant
37th
Boys Race 2
19:59.00
Lucas DeNucci
72nd
Boys Race 2
20:03.90
Darius Kirvelevicius
74th
Boys Race 2
20:05.70
Jason Jiao
76th
Boys Race 2
20:32.70
SB
Luke Bergman
7th
Boys Race 3
20:35.40
SB
Kaleb Miynarski
10th
Boys Race 3
20:47.30
SB
Topher Regan
98th
Boys Race 2
22:08.40
SB
Eduardo Marcos
35th
Boys Race 3
22:10.60
SB
Logan Reddy
36th
Boys Race 3
22:13.50
SB
Liam Beyer
38th
Boys Race 3